0 (800) 30-30-32 увійти взяти
кредит

телефон гарячої лінії
0 (800) 30-30-32

Взяти кредит без довідок

Короткостроковий кредит без довідки про доходи від компанії Cashpoint

Довідка про доходи - це палиця з двома кінцями. З одного боку, завдяки цьому документу фінансова установа отримує достовірну інформацію про реальний дохід потенційного позичальника і джерела його отримання. З іншого боку, при оцінці фінансового стану позичальника не враховуються такі «дрібниці», як відсутність офіційного працевлаштування, оформлення співробітника на мінімальну заробітну плату, наявність підробітків. Ці фактори можуть стати на заваді при спробі отримати банківський кредит. Якщо вам довелося зіткнутися з такою несправедливістю, є сенс взяти кредит без довідок у фінансовій компанії Cashpoint.

Що потрібно для оформлення кредиту без довідок?

Із документів вам знадобляться паспорт та ІПН. Також необхідно заповнити просту заявку на отримання кредиту. Зробити це можна на нашому сайті або в будь-якому відділенні Cashpoint. У запиті слід вказати мінімум інформації - повне ім'я, номер телефону, паспортні дані. Якщо заявка буде схвалена, протягом 20 хвилин від моменту її подачі ви можете отримати позику. У разі відхилення заявки повторне звернення можливе не раніше ніж за 30 календарних днів.

Кредит готівкою без довідки про доходи можна взяти у найближчому до будинку або місця роботи відділенні Cashpoint. Для цього необхідно особисто відвідати представництво компанії (ви обираєте його самостійно, при подачі заявки) і пред'явити фахівцеві оригінали документів.

Крім оперативного реагування на потреби клієнтів, ми також подбали про те, щоб погашення заборгованості за кредитом було простим і зручним. Вам не обов'язково вносити оплату в тому ж відділенні, де ви отримували позику. Ви можете зробити це у будь-якому відділенні, а також скористатися терміналами або послугами інтернет-банкінгу.


Cashpoint - просте і зручне кредитування завжди поруч

За кожною позикою стоїть реальна життєва історія, зі своїми радощами і прикрощами, щастям і трагедією. Ми з розумінням ставимося до проблем своїх клієнтів, тому при оформленні кредиту ви завжди можете розраховувати на:

  • отримання позики до 20 000 грн (перше звернення - до 10 000 грн);
  • прості умови кредитування - тільки щоденна фіксована процентна ставка, без прихованих платежів і комісій;
  • позика на термін до 45 календарних днів - якщо з певних причин вам не вистачило зазначеного часу, ми готові піти вам назустріч і оформити пролонгацію позики;
  • погашення боргу частинами;
  • можливість дострокового погашення - за фактичний період користування грошима.

Ми щиро бажаємо вам з легкістю долати фінансові труднощі. Отримуйте кредит без довідки про доходи в Києві і ще більш як 100 великих містах України. Чекаємо на ваші дзвінки і онлайн-заявки!

Отримати кредит без довідок

Фізична адреса компанії: Київ, вул. Жилянська, 101

Телефон служби підтримки: 0 (800) 30-30-32

E-mail служби підтримки: [email protected]

Ліцензію видано Нацкомфінпослуг №385 від 11.02.2016 року, Розпорядження Нацкомфінпослуг "Про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв'язку із звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню» №163 від 26.01.2017

Детальна інформація про компанію

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ІК №81 від 01.09.2011 року

Виберіть суму (грн)

Виберіть термін (днів)

сума кредиту

грн

дата повернення

за користування

грн

Дякуємо, Ваша заявка прийнята. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом декількох хвилин.

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Дякуємо за Вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом. Будь ласка, тримайте під рукою Ваш паспорт та ідентифікаційний код.

закрити

Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитування протягом пільгового періоду (за 15 днів) на базі продукту «Базовий Новим». Повну інформацію про загальні умови кредитування за продуктом «Базовий Новим», та інші кредитні продукти дивись у розділах «Інформація про фінансові послуги», персональні - в договорі.

*Реальна річна процентна ставка за методикою НБУ – від 5912.39% (за весь строк кредитування)

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
Оцініть cashpoint
Залиште свій відгук

закрити