0 (800) 30-30-32 увійти взяти
кредит

телефон гарячої лінії
0 (800) 30-30-32

Часті
запитання

Як отримати кредит

Які документи потрібні, щоб отримати кредит?

Щоб отримати кредит на Cashpoint, при собі необхідно мати оригінал паспорта та картки платника податків (РНОКПП, раніше – ідентифікаційний код або ІПН)

Який відсоток нараховується кожен день на мій займ?

Щоденна процентна ставка в Cashpoint складає від 0,001% до 5,0% від загальної суми позики залежно від обраних умов кредитного продукту. Якщо ви частково погасили кредит, то подальше нарахування відсотків буде здійснюватись на ту суму, що залишилася до погашення

Чи потрібна довідка про доходи, щоб отримати кредит Cashpoint?

Ні, Cashpoint надає швидкі позики без надання довідки про доходи.

Як я можу дізнатися рішення щодо своєї заявки на кредит?

Оповіщення про рішення щодо заявки на кредит здійснюється одним із наступних способів: за дзвінком оператора, СМС-повідомленням, або e-mail-розсилкою.

Який кредит я можу оформити на скільки днів?

Ви можете отримати кредит при першому зверненні до нашої компанії від 500 до 6000 грн. терміном на 30 днів, а при повторному - до 30 000 гривень терміном до 45 днів.

Якщо у мене погана кредитна історія, я можу отримати позику в Cashpoint?

Cashpoint має гнучкий підхід до клієнтів і, у деяких випадках, може видати кредит навіть при низькому кредитному рейтингу.

Що буде, якщо я зроблю помилку під час заповнення форми заявки?

Для отримання позитивного рішення про видачу кредиту дуже важливо заповнювати заявку правильними та правдивими даними. У разі, якщо помилка буде допущена у даних документа, що засвідчує особу або номер РНОКПП, у видачі кредиту за даною заявкою буде відмовлено. Але Ви зможете подати повторну заявку із заповненням коректною інформацією. Якщо помилку буде допущено за іншими даними, її можна буде виправити при отриманні повідомлення про необхідність уточнити некоректно заповнену інформацію в особистому кабінеті, або при зверненні до Контакт-центру під час розмови з оператором.

Чи можна отримати позику без РНОКПП (ІПН)?

Ні, РНОКПП є одним із основних ідентифікаторів достовірності введених вами даних.

Як вибрати відділення Cashpoint, де я можу отримати гроші?

Карта відділень з адресами є на сайті https://cashpoint.ua/office. Також можна вибрати зручне відділення під час дзвінка з оператором.

Чи мені потрібно повторно заповнювати заявку на кредит у відділенні?

Ні, знову заповнювати заявку не потрібно. При зверненні до відділення необхідно буде надати документ, що посвідчує особу (паспорт, ID-паспорт або Тимчасове посвідчення на постійне місце проживання) та РНОКПП. Також менеджер відділення може поставити Вам запитання щодо заповненої заявки для її актуалізації.

Через який час я можу подати повторно заявку після відмови?

Повторне подання заявки на кредит доступне через 7 днів після відмови.

Як погасити кредит

Чи можна продовжити кредит у Cashpoint?

Так, з Cashpoint ви можете оформити пролонгацію, якщо ви не встигаєте вчасно погасити позику.

Який термін пролонгації?

Пролонгація доступна на 30 днів.

Як оформити пролонгацію?

Для оформлення пролонгації Ви можете скористатися сервісом «Пролонгація» в Особистому кабінеті на сайті https://cashpoint.ua/, сплативши банківською картою нараховані відсотки, або звернутися до нашого відділення з документом, що засвідчує Вашу особу, та оплатити нараховані відсотки готівкою. Пролонгація виконується шляхом підписання Додаткової угоди до кредитного договору, в якій міститься інформація про новий термін, дату погашення та нарахування відсотків.

Чи можна мені оформити пролонгацію, якщо я взяв кредит у Cashpoint уперше?

Пролонгація кредиту доступна абсолютно для всіх користувачів Cashpoint.

Чи можна погашати кредит частинами?

Так, ви можете вносити оплату частинами. У такому разі сума позики зменшиться, і навіть меншою буде загальна сума нарахованих відсотків.

Чи можна погасити кредит достроково?

Так, ви можете погасити кредит у Cashpoint достроково, повністю або частково.

Що буде, якщо я вчасно не сплачую кредит?

Команда Cashpoint має досить лояльний підхід до клієнтів - завжди йде назустріч, пропонуючи пролонгацію та відстрочення платежу. Якщо клієнт не оплачує і не пролонгує кредит тривалий час, заборгованість передається колекторам.

Як я можу погасити кредит?

Для вашої зручності ми передбачили чотири варіанти погашення кредиту: 1. У будь-якому найближчому відділенні Cashpoint. 2. Через особистий кабінет на веб-сайті. 3. За допомогою сервісу Приват24. 4. Готівкою у терміналах самообслуговування ПАТ КБ «ПриватБанк». Для пролонгації доступні такі способи: 1. У будь-якому найближчому відділенні Cashpoint. 2. Через особистий кабінет на веб-сайті.

Картки та безпека

Чи можу я погасити кредит з чужої картки?

Погашення кредиту відбувається через сторонні сервіси EasyPay та PayMaster, на яких ви можете провести оплату з будь-якої доступної банківської картки. Необхідно буде ввести номер картки, термін її дії та CVV-код.

Яким чином Cashpoint гарантує безпеку моїх персональних даних?

Cashpoint веде свою діяльність у повній відповідності до чинного законодавства України, яким регламентується безпека та захист даних клієнтів.

Що гарантує підписання кредитного договору?

Підписання кредитного договору з Cashpoint гарантує згоду сторін на виконання зобов'язань щодо виплати та пролонгації заборгованості, фіксує процентну ставку, забезпечує безпеку даних клієнта та неможливість зміни умов кредитування.

Чи можу я переглянути документи Cashpoint?

Так, всі ліцензії, сертифікати, типовий кредитний договір та повна фінансова звітність Cashpoint знаходяться у загальному доступі на сайті.

Виберіть суму (грн)

Виберіть термін (днів)

сума кредиту

грн

дата повернення

за користування

грн

Дякуємо, Ваша заявка прийнята. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом декількох хвилин.

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Дякуємо за Вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом. Будь ласка, тримайте під рукою Ваш паспорт та ідентифікаційний код.

закрити

Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитування протягом пільгового періоду (за 15 днів) на базі продукту «Базовий Новим». Повну інформацію про загальні умови кредитування за продуктом «Базовий Новим», та інші кредитні продукти дивись у розділах «Інформація про фінансові послуги», персональні - в договорі.

*Реальна річна процентна ставка за методикою НБУ – від 53051,26% (за весь строк кредитування)

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
Оцініть cashpoint
Залиште свій відгук

закрити