0 (800) 30-30-32 увійти взяти
кредит

телефон гарячої лінії
0 (800) 30-30-32

Є прострочка по кредиту?

    Дорогий клієнт, ми радимо дотримуватись умов договору та здійснювати оплату вчасно, але якщо у Вас вже є прострочення по кредиту, то інформуємо, що ми йдемо на зустріч клієнтам, допомагаємо вийти зі складної ситуації та зменшити фінансове навантаження.


Першочергово потрібно зв'язатись з нами

За номером телефону +38 (063) 343-94-33 відділ простроченої заборгованості з пн-пт з 9:00 до 18:00 завжди знайде для Вас оптимальний та вигідний варіант для вирішення вашого питання по заборгованості.

У випадку, якщо Ви бажаєте надіслати звернення в письмовій формі, то пропонуємо Вам нашу електронну адресу для звернень [email protected]

Ваше звернення обов’язково буде зареєстроване та обов’язково буде надана відповідь згідно чинного законодавства України.


Яким способом можна сплатити по кредиту

Якщо Вас цікавить інформація, як можна здійснити оплату по кредиту, то у нас є окремий розділ на сайті де ми перерахували способи сплати по кредиту, можете ознайомитись за посиланням: https://cashpoint.ua/repay

Виберіть суму (грн)

Виберіть термін (днів)

сума кредиту

грн

дата повернення

за користування

грн

Дякуємо, Ваша заявка прийнята. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом декількох хвилин.

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Дякуємо за Вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом. Будь ласка, тримайте під рукою Ваш паспорт та ідентифікаційний код.

закрити

Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитування протягом пільгового періоду (за 15 днів) на базі продукту «Базовий Новим». Повну інформацію про загальні умови кредитування за продуктом «Базовий Новим», та інші кредитні продукти дивись у розділах «Інформація про фінансові послуги», персональні - в договорі.

*Реальна річна процентна ставка за методикою НБУ – від 5912.39% (за весь строк кредитування)

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
Оцініть cashpoint
Залиште свій відгук

закрити