0 (800) 30-30-32 увійти взяти
кредит

телефон гарячої лінії
0 (800) 30-30-32

11.07.2017

Де взяти гроші?

Cashpoint - термінові позики за 20 хвилин

Кожен із нас хоча б одного разу задавався питанням, де взяти грошей - терміново і значну суму. В одних проблема вирішується за рахунок власних заощаджень, великодушних друзів або улюбленої бабусі. І навпаки, в інших людей скарбнички немає, а до родичів і знайомих звернутися незручно. Як же бути, якщо часу на зволікання немає, а гроші, витрачені на владнання ситуації сьогодні, допоможуть уникнути значних матеріальних і нематеріальних втрат завтра? Позика на термін до 15 календарних днів у фінансовій компанії Cashpoint допоможе вам вирішити тимчасові труднощі.


Де терміново взяти гроші - у банку чи у нас?

Отримання кредиту в банку суворо формалізовано і часто вимагає від позичальника надання великої кількості документів і відповідності ряду вимог. Так, банки дуже неохоче кредитують:

 • мам, які самостійно виховують маленьких дітей;
 • занадто молодих і літніх осіб;
 • безробітних і осіб, котрі не мають постійного місця роботи;
 • фрілансерів, які отримують стабільний дохід, але не мають запису у трудовій книжці;
 • осіб з нестабільним доходом.

Навіть бездоганна кредитна історія не є для банку підставою для прийняття позитивного рішення на користь позичальника. Але гроші потрібні всім і завжди, а пояснювати кредитним фахівцям, що недбале ставлення до позики не у ваших інтересах, що ви регулярно вносите обов'язкові платежі за кредитом, немає ні сил, ні бажання, ні часу. Саме з цієї причини легше і простіше скористатися послугою мікрокредитування в компанії Cashpoint. Тут можна без зайвого клопоту отримати позику до 7 000 грн (при першому зверненні - до 2 000 грн) на термін до 15 календарних днів.

При оформленні позики у вас не вимагатимуть:

 • довідку про доходи;
 • наявність постійного місця роботи або власного бізнесу з активною діяльністю;
 • наявність заставного майна;
 • пошук поручителів.

Для отримання позики необхідно заповнити просту заявку. У ній вказується мінімум інформації - П.І.Б., паспортні дані, ІПН, номер телефону. Якщо ви бажаєте оформити кредит готівкою, вам потрібно підійти до будь-якого відділення Cashpoint. Для отримання грошей необхідно пред'явити оригінал паспорта та ІПН. Разом із грошима ви отримаєте копію кредитного договору, в якому буде зазначена докладна інформація щодо позики - сума кредиту, сума за користування і крайній термін погашення.


Чому є сенс оформити позику в Cashpoint?

Фінансова компанія Cashpoint - це місце, де взяти гроші терміново можна легко, швидко і без зусиль. Ми працюємо на фінансовому ринку України з 2011 року. Ми пропонуємо прозорі і конструктивні умови кредитування, які оцінили тисячі наших клієнтів:

 • фіксована відсоткова ставка за кредитом;
 • швидка виплата грошей - протягом 20 хвилин від моменту подачі заявки;
 • безкоштовне користування позикою протягом перших 5 днів - при укладанні першого кредитного договору;
 • можливість часткового і / або дострокового погашення позики;
 • нарахування відсотків на фактичну суму заборгованості;
 • представництва компанії у більш ніж 100 містах України;
 • різноманітні способи погашення - на свій розсуд ви можете скористатися банківським переказом, терміналами або внести суму заборгованості в будь-якому представництві компанії.

Спеціально для вас працює клієнтська підтримка. Ви можете отримати професійну консультацію про послуги компанії, зателефонувавши на гарячу лінію. Також ми з розумінням ставимося до проблем клієнтів і завжди йдемо назустріч, якщо виникає необхідність збільшити термін або суму позики. Чекаємо на ваші заявки!

Отримати кредит >>>

Основні умови за продуктом «Онлайн перший»

Термін кредитування: від 65 до 365 днів*

APR (Максимальна річна ставка): 730.18%, що складає 0,001 % на день

Денна процентна ставка: 0,001% на день в перші пільгові 15 днів кредитування, потім, починаючи з 16 дня кредитування – 4% на день.

Реальна річна процентна ставка за методикою НБУ: 47690,47%

Приклад розрахунку: при отриманні кредиту в 5 000,00 грн на строк 65 днів, по закінченню пільгового строку кредитування за 15 перших днів сума відсотків до сплати складатиме 0,75 грн. Починаючи з 16 до 65 дня сума відсотків до сплати складатиме 10000,00 грн. Сума відсотків до сплати за весь строк кредитування у 65 днів складатиме 10000,75 грн. Кредит можна погасити достроково.

Основні умови за продуктом «Онлайн базовий»

Термін кредитування: від 65 до 365 днів*

APR (Максимальна річна ставка): 970.90%, що складає 1,99% на день

Денна процентна ставка: 1,99% на день за перші пільгові 30 днів кредитування, потім, починаючи з 31 дня кредитування – 4% на день.

Реальна річна процентна ставка за методикою НБУ: 47409,38%

Приклад розрахунку: при отриманні кредиту в 5 000,00 грн на строк 65 днів, за 30 перших днів сума відсотків до сплати становитиме 2985,00 грн. Починаючи з 31 до 65 дня сума відсотків до сплати складе 7000,00 грн. Сума відсотків до сплати за весь термін кредитування у 65 днів становитиме 9 985,00 грн. Кредит можна погасити достроково.

* за умови ініціювання та оформлення пролонгації кредиту

Фізична адреса компанії: Київ, вул. Жилянська, 101

Телефон служби підтримки: 0 (800) 30-30-32

E-mail служби підтримки: [email protected]

Ліцензію видано Нацкомфінпослуг №385 від 11.02.2016 року, Розпорядження Нацкомфінпослуг "Про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв'язку із звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню» №163 від 26.01.2017

Детальна інформація про компанію

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ІК №81 від 01.09.2011 року

До списку новин

Виберіть суму (грн)

Виберіть термін (днів)

сума кредиту

грн

дата повернення

за користування

грн

Реальна річна процентна ставка за методикою НБУ - 30375,8% (за весь строк кредитування);

Детальні умови кредитування дивіться в «умовах кредиту».

Дякуємо, Ваша заявка прийнята. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом декількох хвилин.

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Дякуємо за Вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом. Будь ласка, тримайте під рукою Ваш паспорт та ідентифікаційний код.

закрити
Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про всі види споживчих кредитів, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу «Кредитні продукти»
Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
Оцініть cashpoint
Залиште свій відгук

закрити