0 (800) 30-30-32 увійти взяти
кредит

телефон гарячої лінії
0 (800) 30-30-32

Кредит готівкою

Cashpoint - короткострокові кредити готівкою за 20 хвилин

Незважаючи на широке поширення безготівкових способів оплати, існує безліч витратних статей особистого бюджету, що вимагають наявності живих грошей. І якщо у вашому житті настала ситуація, коли готівка потрібна тут і зараз, а взяти її ніде, вам допоможе фінансова компанія Cashpoint. У наших відділеннях по всій Україні можна швидко і без зусиль отримати позику на термін до 45 календарних днів.


Коли швидкий кредит готівкою вигідніше класичного банківського кредиту?

Багато банків зараз практикують короткострокові позики, однак процедура їх отримання часто вельми бюрократизована. Від позичальника потрібно безліч зусиль і часу: особистий візит до відділення банку, очікування у нервовій черзі, заповнення величезної кількості документів, надання купи довідок. На «закуску» потрібно дочекатися рішення банку, і далеко не завжди воно приймається на вашу користь, навіть при наявності бездоганної кредитної історії і постійного офіційного доходу. В результаті час безповоротно втрачений, але грошова проблема так і не вирішена.

Ще одна поширена процедура чесного відбирання грошей у громадян, які мають пластикові банківські картки - нібито безвідсотковий кредит, гроші за використання якого починають нараховуватися через деякий час після отримання потрібної суми. Однак банки «забувають» згадати про комісії за зняття готівки з кредитної картки, які з лишком покривають «безкоштовний» період користування позикою.

Таким чином, мікрокредитування ідеально підійде клієнтам, які бажають взяти кредит готівкою на невеликий період із максимальною вигодою. Компанія Cashpoint подбає про ваш дорогоцінний час і кровно зароблені гроші.

Як скористатися позикою?

Для цього необхідно заповнити просту заявку на сайті або безпосередньо в нашому відділенні. Після цього дочекатися схвалення і забрати кредит в обраній вами філії. Для отримання грошей потрібні тільки оригінали паспорта й ІПН. Наші представництва знаходяться більш ніж у 100 великих містах України, тому з великою ймовірністю ви знайдете філію, розташовану поблизу з вашим будинком чи місцем роботи.

Після закінчення терміну користування кредитом ви можете погасити його будь-яким зручним способом:

  • готівкою в будь-якому відділенні Cashpoint - адреси відділень;
  • готівкою через термінали;
  • за допомогою інтернет-банкінгу.

При наявності питань із мікрокредитування ви можете уточнити незрозумілі і суперечливі моменти в оператора гарячої лінії.


Чому варто скористатися кредитом Cashpoint

Все ще роздумуєте, де взяти кредит? Фінансова компанія Cashpoint - це:

  • позика без довідки про доходи, застави та поручителів;
  • прозорі умови співпраці без додаткових комісій і прихованих платежів - в будь-який момент ви без зусиль зможете самостійно розрахувати суму користування кредитом або уточнити її у наших співробітників;
  • професійна підтримка - фахівці компанії підкажуть нюанси, на які слід звернути увагу при отриманні позики;
  • оперативність - процедура отримання позики займає не більше 20 хвилин;
  • можливість часткового і дострокового погашення позики - при цьому комісія за користування позикою зменшується пропорційно тілу кредиту;
  • можливість пролонгації позики, в т.ч., збільшення суми кредиту.

Поєднуйте ваші бажання і можливості! Чекаємо на ваші заявки!

Отримати кредит готівкою

Фізична адреса компанії: Київ, вул. Жилянська, 101

Телефон служби підтримки: 0 (800) 30-30-32

E-mail служби підтримки: [email protected]

Ліцензію видано Нацкомфінпослуг №385 від 11.02.2016 року, Розпорядження Нацкомфінпослуг "Про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв'язку із звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню» №163 від 26.01.2017

Детальна інформація про компанію

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ІК №81 від 01.09.2011 року

Виберіть суму (грн)

Виберіть термін (днів)

сума кредиту

грн

дата повернення

за користування

грн

Дякуємо, Ваша заявка прийнята. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом декількох хвилин.

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Дякуємо за Вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом. Будь ласка, тримайте під рукою Ваш паспорт та ідентифікаційний код.

закрити

Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитування протягом пільгового періоду (за 15 днів) на базі продукту «Базовий Новим». Повну інформацію про загальні умови кредитування за продуктом «Базовий Новим», та інші кредитні продукти дивись у розділах «Інформація про фінансові послуги», персональні - в договорі.

*Реальна річна процентна ставка за методикою НБУ – від 5912.39% (за весь строк кредитування)

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
Оцініть cashpoint
Залиште свій відгук

закрити