0 (800) 30-30-32 увійти взяти
кредит

телефон гарячої лінії
0 (800) 30-30-32

Кредит без застави

Фінансова компанія Cashpoint – швидка позика грошей без застави

Надання заставного майна - поширена практика при різних видах кредитування. Такий підхід вигідний обом учасникам кредитної угоди. Позичальник отримує на руки певну суму грошей, якою може користуватися на свій розсуд. Позикодавець отримує реальну гарантію на випадок неповернення кредиту або несвоєчасного погашення заборгованості. Але як бути, якщо позичальник не є власником рухомого або нерухомого майна, яке влаштує фінансову установу в якості застави? Або майно є, але перевірка й оформлення документації «з'їдають» купу часу, якого катастрофічно не вистачає. У таких випадках ви можете взяти кредит без застави та поручителів у компанії Cashpoint.


Умови кредитування без заставного майна в банках і у нас

Як правило, банківська установа надає кредит без забезпечення тільки постійним клієнтам, котрі мають рахунок у банку й активно ним користуються. Але навіть такий статус не є гарантією отримання позики. Наприклад, з вас можуть додатково вимагати:

  • наявність офіційного місця роботи;
  • довідку про доходи;
  • пошук поручителів.

Якщо ви працюєте неофіційно, частину зарплати отримуєте у конверті, виховуєте маленьку дитину - за такими ознаками і безліччю інших банк автоматично відносить вас до групи ризику, з усіма наслідками, що випливають звідси. Для фінансової установи не аргумент, що постійні замовники регулярно переводять на вашу банківську карту пристойні суми, що протягом останнього року ви сумлінно розрахувалися за дорогі товари, що були придбані у кредит. Пояснювати і доводити що-небудь милій дівчині-операціоністу, котра не формує кредитну політику банку - марна справа. Тому простіше і швидше оформити позику без застави у Cashpoint. Ми працюємо на фінансовому ринку з 2011 року, і за цей час допомогли безлічі позичальників гідно вийти зі скрутних ситуацій.


Чому варто скористатися послугами мікрокредитування від Cashpoint

Тому що ми знаємо потреби клієнта й організовуємо свою роботу з максимальною віддачею і мінімальними витратами часу. Звернувшись до нас, ви можете отримати кредит без застави на суму до 20 000 грн:

  • готівкою в будь-якому відділенні компанії;
  • з фіксованою відсотковою ставкою;
  • на термін до 45 календарних днів - при оформленні першої позики перші 5 днів плата за користування кредитом становить 1 грн;
  • з можливістю погашення частинами або достроково - при частковому погашенні сума користування кредитом автоматично перераховується, виходячи з фактичної суми заборгованості;
  • зі зручними способами оплати - готівкою, онлайн чи через термінал;
  • з можливістю пролонгації терміну виплати.

Визначилися з бажаною сумою позики? Тоді заповнюйте онлайн-заявку і приходьте до найближчого відділення Cashpoint. Не забудьте захопити з собою оригінал паспорта й ІПН, і вже за 20 хвилин гроші будуть у вас на руках.

Отримати кредит без застави

Фізична адреса компанії: Київ, вул. Жилянська, 101

Телефон служби підтримки: 0 (800) 30-30-32

E-mail служби підтримки: [email protected]

Ліцензію видано Нацкомфінпослуг №385 від 11.02.2016 року, Розпорядження Нацкомфінпослуг "Про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв'язку із звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню» №163 від 26.01.2017

Детальна інформація про компанію

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ІК №81 від 01.09.2011 року

Виберіть суму (грн)

Виберіть термін (днів)

сума кредиту

грн

дата повернення

за користування

грн

Дякуємо, Ваша заявка прийнята. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом декількох хвилин.

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Дякуємо за Вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом. Будь ласка, тримайте під рукою Ваш паспорт та ідентифікаційний код.

закрити

Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитування протягом пільгового періоду (за 15 днів) на базі продукту «Базовий Новим». Повну інформацію про загальні умови кредитування за продуктом «Базовий Новим», та інші кредитні продукти дивись у розділах «Інформація про фінансові послуги», персональні - в договорі.

*Реальна річна процентна ставка за методикою НБУ – від 5912.39% (за весь строк кредитування)

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
Оцініть cashpoint
Залиште свій відгук

закрити