0 (800) 30-30-32 увійти взяти
кредит

телефон гарячої лінії
0 (800) 30-30-32

Гроші в борг

Гроші в борг без довідки про доходи і застави від компанії Cashpoint

Особистий бюджет більшості людей розпланований настільки щільно, що найменше відхилення від поточних витрат може бути вельми «болісним». З цієї ж причини часто буває складно позичити певну суму навіть на короткий час у людей, з якими склалися дружні довірливі відносини. Як вчинити, якщо фінанси співають романси, а звернутися по допомогу немає до кого? Скористайтеся послугою мікрокредитування і візьміть гроші в борг у фінансовій компанії Cashpoint.


Чим мікрокредити відрізняються від традиційних банківських позик?

Банки - це складні ієрархічні структури із суворо формалізованими бізнес-процесами. Не дивуйтеся, що при спробі отримання позики вам виставлять цілу низку вимог, виконати які виявиться непростим завданням:

  • особистий візит до відділення банку - службовців мало хвилює, що у вас на руках маленька дитина або ви працюєте за таким же графіком, як і банківська установа;
  • надання довідки про доходи з місця роботи - якщо ви фрілансер або працюєте без офіційного оформлення, відразу ж ризикуєте потрапити до чорного списку неблагонадійних позичальників;
  • надання застави - далеко не всі люди є власниками майна, яке влаштує кредитних менеджерів для цієї мети;
  • обґрунтування цільового призначення позики;
  • пошук поручителів.

Всі ці вимоги суттєво збільшують терміни прийняття рішення про видачу позики. Але навіть при дотриманні всіх формальностей гарантії, що ви зможете взяти гроші в борг, немає ніякої. Якщо часу обмаль, позика від Cashpoint допоможе оперативно впоратися з фінансовими негараздами. Для отримання грошей вам знадобиться всього лише 20 хвилин, оригінал паспорта та ІПН. Заповніть невелику заявку на надання позики, за кілька хвилин дочекайтеся підтвердження телефоном або електронною поштою – і гроші у вас у кишені!


Чому позичальники довіряють Cashpoint?

Крім оперативності, ми дбаємо про те, щоб клієнту було зручно і вигідно співпрацювати з нами. Наші представництва знаходяться більш ніж в 100 містах України, і це не межа. Ми піклуємося про кожного клієнта і надаємо йому можливість:

  • швидко отримати гроші в борг до 20 000 грн;
  • розраховувати на фіксований відсоток за користування позикою, зазначений у договорі;
  • самостійно обрати зручні способи погашення заборгованості - відразу однією сумою або частинами; готівкою, банківським переказом, через термінал;
  • поліпшити власний кредитний рейтинг - ми готові піти назустріч клієнту з поганою кредитною історією. Своєчасно погашаючи заборгованість, ви отримуєте реальний шанс відновити свою репутацію позичальника.

Заповнюйте онлайн-заявку на нашому сайті або телефонуйте на гарячу лінію Cashpoint. Ми проконсультуємо вас із усіх питань і допоможемо оформити позику на вигідних умовах!

Отримати гроші в борг

Фізична адреса компанії: Київ, вул. Жилянська, 101

Телефон служби підтримки: 0 (800) 30-30-32

E-mail служби підтримки: [email protected]

Ліцензію видано Нацкомфінпослуг №385 від 11.02.2016 року, Розпорядження Нацкомфінпослуг "Про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв'язку із звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню» №163 від 26.01.2017

Детальна інформація про компанію

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ІК №81 від 01.09.2011 року

Виберіть суму (грн)

Виберіть термін (днів)

сума кредиту

грн

дата повернення

за користування

грн

Дякуємо, Ваша заявка прийнята. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом декількох хвилин.

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Дякуємо за Вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом. Будь ласка, тримайте під рукою Ваш паспорт та ідентифікаційний код.

закрити

Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитування протягом пільгового періоду (за 15 днів) на базі продукту «Базовий Новим». Повну інформацію про загальні умови кредитування за продуктом «Базовий Новим», та інші кредитні продукти дивись у розділах «Інформація про фінансові послуги», персональні - в договорі.

*Реальна річна процентна ставка за методикою НБУ – від 5912.39% (за весь строк кредитування)

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
Оцініть cashpoint
Залиште свій відгук

закрити