0 (800) 30-30-32 увійти взяти
кредит

телефон гарячої лінії
0 (800) 30-30-32

Гроші до зарплати

Гроші до зарплати не виходячи з дому й офісу

Навіть при наявності постійного місця роботи, стабільної гідної зарплати і гарної фінансової дисципліни в житті кожної людини може наступити момент безгрошів'я. Причиною відсутності грошей можуть бути найрізноманітніші ситуації. Бракує грошей дитині на обстеження або в найбільш невдалий момент зламалася коробка передач? А може, сподобалася симпатична сумочка на розпродажі або несподівано з’явилася приваблива пропозиція відпочити з друзями за містом на вихідних? Тоді не гайте час і отримайте короткострокову позику в фінансовій компанії Cashpoint!


Наскільки вигідно користуватися послугою мікрокредитування?

Головна перевага наших позик - значна економія часу. Щоб отримати гроші до зарплати, необхідно онлайн заповнити заявку з мінімумом інформації. У заявці потрібно вказати своє повне ім'я, номер телефону, паспортні дані. І все - протягом 20 хвилин із моменту відправки запиту необхідна сума чекатиме на вас у відділенні.

Ця процедура є дуже простою. Вона не вимагає від позичальника того, що може знадобитися в банку, наприклад:

 • наявність офіційного місця роботи;
 • наявність постійного «білого» доходу;
 • довідка про зарплату;
 • заставне майно;
 • пошук поручителів;
 • обґрунтування цільового призначення коштів, що позичаються.

Процедура погашення позики також забере у вас мінімум часу. Ви можете на свій розсуд вибрати найзручніший спосіб оплати заборгованості. Здійснити оплату можна:

 • готівкою в будь-якому відділенні компанії, в т.ч., в іншому місті;
 • сайт;
 • через термінал.

Залишилися питання? Тоді телефонуйте на гарячу лінію або пишіть нам у соцмережах - фахівці Cashpoint нададуть вичерпну інформацію за запитом.


Надійний фінансовий помічник у вашому місті

Акуратний платник - мрія будь-якої компанії, що займається кредитуванням. Але і позичальник бажає працювати з кредитором, який забезпечує прозорі і конструктивні умови співпраці. При зверненні до нас кожен клієнт може розраховувати на:

 • швидку обробку заявки - рішення про видачу кредиту приймається протягом декількох хвилин;
 • прозорі умови фінансування - ніяких прихованих комісій і незрозумілих платежів. Ви можете самостійно розрахувати суму користування позикою або скористатися калькулятором на нашому сайті;
 • зручне розташування філій - ви знайдете представництва Cashpoint у всіх великих містах України, крім того, ми постійно розширюємося;
 • можливість оплати заборгованості частинами або достроково - в цьому випадку відсотки за позикою перераховуються виходячи з фактичної суми заборгованості;
 • можливість продовження терміну погашення позики або збільшення суми кредиту - компанія завжди готова до діалогу з клієнтом.

І наостанок звертаємо вашу увагу на приємну і корисну «фішку» компанії Cashpoint. При отриманні першої позики протягом 5 календарних днів комісія за користування становитиме всього 1 грн!

Отримати гроші до зарплати

Фізична адреса компанії: Київ, вул. Жилянська, 101

Телефон служби підтримки: 0 (800) 30-30-32

E-mail служби підтримки: [email protected]

Ліцензію видано Нацкомфінпослуг №385 від 11.02.2016 року, Розпорядження Нацкомфінпослуг "Про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв'язку із звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню» №163 від 26.01.2017

Детальна інформація про компанію

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ІК №81 від 01.09.2011 року

Виберіть суму (грн)

Виберіть термін (днів)

сума кредиту

грн

дата повернення

за користування

грн

Дякуємо, Ваша заявка прийнята. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом декількох хвилин.

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Дякуємо за Вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом. Будь ласка, тримайте під рукою Ваш паспорт та ідентифікаційний код.

закрити

Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитування протягом пільгового періоду (за 15 днів) на базі продукту «Базовий Новим». Повну інформацію про загальні умови кредитування за продуктом «Базовий Новим», та інші кредитні продукти дивись у розділах «Інформація про фінансові послуги», персональні - в договорі.

*Реальна річна процентна ставка за методикою НБУ – від 5912.39% (за весь строк кредитування)

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
Оцініть cashpoint
Залиште свій відгук

закрити