0 (800) 30-30-32 увійти взяти
кредит

телефон гарячої лінії
0 (800) 30-30-32

Вигідний кредит

Коли мова заходить про гроші, то перше, що думає людина – це вигода. Сьогодні найвигіднішими кредитами для населення є мікропозики. Це спосіб швидко розв'язувати фінансову проблему, на зрозумілих умовах, із простими способами оплати. Cashpoint належить до компаній нової фінансової генерації, яка робить послуги кредитування максимально простими та найбільш прийнятними для клієнта.

Вигідний кредит заощаджує і гроші, і час

Неправильно порівнювати послуги фінорганізацій із послугами банку, оскільки це різні за своєю сутністю установи. Для банків кредитування є лише однією з багатьох послуг. Для мікрофінансових організацій – єдиний вид діяльності. А тому умови різні.

Захотів і взяв вигідний кредит – це не про банк. Адже не всім видадуть гроші, не завжди ту суму, на яку ви розраховуєте, не завжди в ті терміни, в які вам потрібно. У компаніях мікрокредитування набагато менше обмежень:

  • без офіційного працевлаштування;
  • Не потрібні довідки про доходи;
  • Не потрібен поручитель.

Щодо вигоди, то тут мікрокредитування також не поступається банкам і навіть перевершує останні, оскільки спеціалізується на позиках. Тут позичальнику пропонують прості та зрозумілі процедури отримання та повернення грошей, знижки та акції.

Що важливо знати про кредит на найвигідніших умовах без довідок?

Мікрозайм — це певна сума в борг на короткий термін під щоденний відсоток. У цьому його головна відмінність від банківського кредиту – гроші беруть на нетривалий термін, щоб розв'язувати фінансову проблему. Оформлення просте, кошти, яких бракує, можна отримати через 20 хвилин.

Компанія Cashpoint пропонує два види позик:

  1. Онлайн – гроші на картку;
  2. Офлайн – готівкою у представництві.

Умови оформлення, терміни, відсоток, можливості повернення є однаковими в обох випадках. Різниця лише у формі отримання коштів.

Якщо ви вперше оформляєте позику в компанії, то для вас споживчий кредит найвигідніший, оскільки відсоткова ставка в перші 15 днів становитиме від 0,001% на день — повертаєте практично ту ж суму, що й взяли. З 16-го дня починає діяти ставка 4% на день. За весь термін дії кредитного договору реальна річна ставка за методикою НБУ: 30375,80%. Але поріг доступної суми нових клієнтів становить до 6000 грн.

Для повторних клієнтів у перші 15 днів діє ставка від 1,99% на день, з 16-го дня – 4%, проте максимальна кредитна сума вища і становить 15 000 грн. За весь термін дії кредитного договору реальна річна ставка за методикою НБУ: 59140,89%.

В обох випадках кредитування у компанії Cashpoint доступна можливість дострокового погашення кредиту з оплатою відсотків за договором лише за фактичні дні користування позиковими коштами.

Правила оформлення однакові як для нових, так і для повторних клієнтів:

  • Дані паспорта та ІПН;
  • терміном 30 чи 45 днів;
  • 20 хвилин на оформлення та погодження заявки;
  • Без комісій.

Для всіх клієнтів доступна пролонгація терміну повернення коштів, якщо ви не встигаєте повернути гроші в певний час.

Оплата за договором здійснюватиметься у будь-який зручний для клієнта спосіб: через особистий кабінет на сайті, через Приват24, у терміналах самообслуговування, а також у представництві компанії. Повернути суму можна у повному обсязі чи частинами.

Завдяки прозорим і гнучким умовам, простому оформленню та швидкому отриманню потрібної суми, подібну позику вибирають люди, які цінують свій час. А також споживчим кредитом вигідно користуватися студентам, неофіційно працевлаштованим працівникам, пенсіонерам, оскільки в цьому випадку позичальники не зіштовхнуться із упередженим ставленням з боку компанії.

Якщо і вам потрібні гроші швидко, без складнощів у вигляді збору довідок, черг, схвалень клерків - Cashpoint ідеально підійде.

Виберіть суму (грн)

Виберіть термін (днів)

сума кредиту

грн

дата повернення

за користування

грн

Дякуємо, Ваша заявка прийнята. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом декількох хвилин.

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Дякуємо за Вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом. Будь ласка, тримайте під рукою Ваш паспорт та ідентифікаційний код.

закрити

Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитування протягом пільгового періоду (за 15 днів) на базі продукту «Базовий Новим». Повну інформацію про загальні умови кредитування за продуктом «Базовий Новим», та інші кредитні продукти дивись у розділі «Умови кредитування», персональні - в договорі.

*Реальна річна процентна ставка за методикою НБУ - 30341,06% (за весь строк кредитування)

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
Оцініть cashpoint
Залиште свій відгук

закрити