0 (800) 30-30-32 увійти взяти
кредит

телефон гарячої лінії
0 (800) 30-30-32

01.02.2017

Припинено онлайн-кредитування

Шановні клієнти! З 1 лютого 2017 року мережі Cashрoint припинена видача кредитів онлайн. При цьому, отримати кредит готівкою в розмірі до 7 тисяч гривень можна в будь-якому з відділень мережі: до послуг клієнтів - понад 330 точок видачі в усіх регіонах України.

«Дане рішення компанії обумовлене бажанням зосередитися саме на обслуговуванні клієнтів у сегменті кеш-кредитування, - відзначає директор ТОВ« Бі Ел Джи мікрофінанс»(ТМ Cashрoint) Олександр Бурченко. - На сьогоднішній день напрямок онлайн-кредитування, з одного боку, дуже привабливо для гравців ринку, з іншого - досить ресурсомісткі при досить низькій конверсії: величезна кількість заявок приходить з фейкових акаунтів, одна заявка може відправлятися одночасно в десятки компаній. Це призводить до того, що в жорсткому конкурентному середовищі компанії просто починають демпінгувати або мірятися рекламними бюджетами.

За нашими оцінками, вже сьогодні Cashрoint входить в ТОП-3 українського ринку «кредитів до зарплати», і продовжує впевнено рухатися до лідерства. Саме тому в своїй діяльності компанія вирішила сконцентруватися на своїй сильній стороні - кеш-кредитуванні. Національне покриття, гнучка тарифна політика, привабливі умови для нових позичальників - ключові переваги мережі Cashрoint, які дозволять нам завжди пропонувати клієнтам найкраще».

Для оформлення кредиту готівкою в відділенні необхідно пред'явити лише паспорт та ідентифікаційний код. Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном «гарячої лінії» 0 (800) 30-30-32.

До списку новин

Виберіть суму (грн)

Виберіть термін (днів)

сума кредиту

грн

дата повернення

за користування

грн

Дякуємо, Ваша заявка прийнята. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом декількох хвилин.

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Дякуємо за Вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом. Будь ласка, тримайте під рукою Ваш паспорт та ідентифікаційний код.

закрити

Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитування протягом пільгового періоду (за 15 днів) на базі продукту «Базовий Новим». Повну інформацію про загальні умови кредитування за продуктом «Базовий Новим», та інші кредитні продукти дивись у розділах «Інформація про фінансові послуги», персональні - в договорі.

*Реальна річна процентна ставка за методикою НБУ – від 53051,26% (за весь строк кредитування)

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
Оцініть cashpoint
Залиште свій відгук

закрити