0 (800) 30-30-32 увійти взяти
кредит

телефон гарячої лінії
0 (800) 30-30-32

21.12.2021

Про безпеку з пінгвіном. Як захистити скою картку від шахраїв?

Світ не стоїть на місці та постійно розвивається. Нові технології приходять на зміну застарілим. На жаль, розвиваються не лише наука, мистецтво та суспільство взагалі, а й шахраї. Злочинці постійно вдосконалюють незаконні методи збагачення коштом простих громадян. У цьому матеріалі Кєша дасть кілька порад щодо того, як вберегти свою банківську картку від зазіхань на неї сторонніх осіб.

І почати варто з того, які данні в першу чергу цікавлять злодіїв? Це ім’я та прізвище власника, номер карти, термін її дії, CVV-код та, власне, пін-код до карти.

Отже, перше правило: ніколи не залишайте карту без уваги, не повідомляйте нікому пін-код та CVV-код. І жодному разі не розголошуйте нікому зміст смс повідомлень, які вам надійшли від банку.

Так як вже писав Кєша – все стрімко розвивається, і банківський сектор так само. Так все популярнішими стають безконтактні карти. Це напрочуд зручно та дуже легко у використанні. Проте і з ними є певні ризики про які варто зазначити. Головний з них – це можливість шахраїв викрасти ваші гроші за допомогою мобільного терміналу. Ця оборудка головним чином подібна до процесу розрахунку в магазині за покупки: злодії просто підносять термінал до кишені чи гаманця, а пристрій вже списує кошти з вашого рахунку. Та захистити свою безконтактну карту досить легко: вистачить простого шматочка фольги у кишені або захищеного зсередини гаманця.

На останок Кєша радить зробити ще кілька кроків:

  1. Увімкніть смс сповіщення від вашого банку – це дозволить уважно стежити за всіма активностями на рахунку.
  2. Завжди впевнюйтесь в тому, що на банкоматі нема прихованих камер, накладок на клавіатурі чи іншого стороннього приладдя.

Дотримуючись цих порад ви зможете убезпечити свої гроші, а якщо вам не вистачить – у вас завжди є Кєша!

До списку новин

Виберіть суму (грн)

Виберіть термін (днів)

сума кредиту

грн

дата повернення

за користування

грн

Реальна річна процентна ставка за методикою НБУ - 30375,8% (за весь строк кредитування);

Детальні умови кредитування дивіться в «умовах кредиту».

Дякуємо, Ваша заявка прийнята. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом декількох хвилин.

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Дякуємо за Вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом. Будь ласка, тримайте під рукою Ваш паспорт та ідентифікаційний код.

закрити
Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про всі види споживчих кредитів, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу «Кредитні продукти»
Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
Оцініть cashpoint
Залиште свій відгук

закрити