0 (800) 30-30-32 увійти взяти
кредит

телефон гарячої лінії
0 (800) 30-30-32

23.11.2021

Поради від пінгвіна, або які звички можуть бути корисними для гаманця та здоров’я

Продовжуючи тему розумного та виваженого використання грошей неможливо оминути тему заощадження. Існує незліченна кількість способів заощадити та чи не найпопулярніший з них – це скоротити свої витрати. У цьому матеріалі Кєша розповість вам від чого варто відмовитись та які звички допоможуть витрачати менше у повсякденному житті.

Почати варто з обідів на роботі. Намагайтеся брати обід на роботу з дому. Це дозволить істотно скоротити витрати та допоможе відмовитись від фастфудів та кафе. Багато хто ігнорує можливість заощадити у такий спосіб, а дарма, адже цей метод корисний не тільки для гаманця, а й для здоров’я.

Наступна порада може показатись дивною, на перший погляд, проте це не так. Намагайтесь розраховуватись готівкою. З кредитної карти гроші йдуть швидше і легше, а надто коли є великий кредитний ліміт. Готівку всі ми завжди витрачаємо більш стримано.

Наступна порада чи не найпопулярніша з усіх порад: відмовтесь від шкідливих звичок. Це не тільки допоможіть суттєво заощадити напряму позбувшись такої статті витрат, а ще й допоможе зміцнити здоров’я, що теж є неабияким заощадженням, адже сучасна медицина досить дорога.

Відмовтесь від доставки продуктів. Зараз дуже популярні різноманітні сервіси, які допомагають обрати продукти та за допомогою кур’єрів доставити ваше замовлення до дому. Проте у таких сервісах ціни зазвичай значно вищі ніж у магазинах.

Останньою на сьогодні буде порада готувати вдома. Домашня їжа і смачніша і дешевша за кафетерії, фастфуди та ресторани. Крім того, у процесі приготування їжі самостійно ви точно знаєте, що всі продукти якісні, а процеси приготування дотримано повною мірою.

Заощаджуючи гроші на таких статтях витрат, ви зможете не тільки зберегти свої гроші, але й зміцните своє здоров'я, позбавившись шкідливих звичок. А якщо вам коли-небудь знадобиться допомога – Кеша радо допоможе вам.

До списку новин

Виберіть суму (грн)

Виберіть термін (днів)

сума кредиту

грн

дата повернення

за користування

грн

Реальна річна процентна ставка за методикою НБУ - 30375,8% (за весь строк кредитування);

Детальні умови кредитування дивіться в «умовах кредиту».

Дякуємо, Ваша заявка прийнята. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом декількох хвилин.

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Дякуємо за Вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом. Будь ласка, тримайте під рукою Ваш паспорт та ідентифікаційний код.

закрити
Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про всі види споживчих кредитів, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу «Кредитні продукти»
Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
Оцініть cashpoint
Залиште свій відгук

закрити