0 (800) 30-30-32 увійти взяти
кредит

телефон гарячої лінії
0 (800) 30-30-32

14.09.2021

В магазин не на всі гроші: як правильно ходити за покупками?

Походи по магазинам – невід’ємна частина життя людини. Новий одяг, продукти харчування, електронника, засоби особистої гігієни та побутова хімія – все це чекає на нас на полицях магазинів. У цій статті ми розкажемо, як правильно ходити за покупками та не витрати зайвого.

Перше і найголовніше правило – завжди ходить за покупками з списком. Складати список варто заздалегідь. Наприклад ввечері за день до запланованого походу. Так ви зможете оцінити на свіжу голову написане вами раніше, викреслити зайве те, що ви внесли до списку через тимчасове бажання та дописати те, що забули.

Не менш важливим є і ваш настрій. Поганий настрій та почуття голоду можуть спонукати вас на купівлю непотрібних вам речей та продуктів. Оптимальніше за все ходити по магазинах в доброму гуморі та після прийому їжі.

Крім того, вам варто запам’ятати – не завжди акції та розпродажі ваші друзі. Так, всі ми любимо прийти до магазину та побачити, що на потрібну річ діє акція і її можна придбати суттєво зекономивши. Проте такі випадки скоріше за все виключення. У реальності приблизно 40% придбаних по акції товарів та продуктів виявляються непотрібними.

І на останок порадимо вам не концентрувати всю увагу на так званих «золотих полицях». Золотими їх називають адже вони знаходяться на рівні очей покупців. Саме на ці полиці зазвичай викладають не дешевий товар, який потрібно якнайшвидше продати.

Ці прості правиал допоможуть вам суттєво заощадити  при кожному візиті до магазину.

В магазин не на всі гроші: як правильно ходити за покупками?
До списку новин

Виберіть суму (грн)

Виберіть термін (днів)

сума кредиту

грн

дата повернення

за користування

грн

Дякуємо, Ваша заявка прийнята. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом декількох хвилин.

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Дякуємо за Вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом. Будь ласка, тримайте під рукою Ваш паспорт та ідентифікаційний код.

закрити
Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
Оцініть cashpoint
Залиште свій відгук

закрити