0 (800) 30-30-32 увійти взяти
кредит

телефон гарячої лінії
0 (800) 30-30-32

11.01.2022

«Інвестуй з пінгвіном» серія друга: депозити чи облігації?

Інвестиції – це поширений у всьому світі інструмент збереження та примноження власного капіталу. Розумітись на цьому виді пасивного доходу не лише корисно, а й вкрай вигідно. Саме тому наш Кєша вирішив написати кілька статей на цю тему та пояснити що до чого у світі інвестування. Сьогодні другий матеріал із серії «Інвестуй з пінгвіном» у якому піде мова про таки інструменти примноження капіталу як депозити та облігації.

Почнемо розглядати заявлені питання саме з депозитів. Відразу варто зауважити, що на відміну від прикладів у минулому матеріалі – це радше можливість зберегти та не втратити свої гроші. Звідки саме таке твердження? Все дуже просто: наразі відсоткові ставки на депозити у національній валюті тримаються на рівні 11% річних, у доларах – 2%. Тоді як інфляція за минулий рік склала 10.2%. Проте, не дивлячись ні на що, депозити – як були, так і залишаються чи не найпопулярнішим видом інвестицій. Це зумовлено тим, що депозити наразі простий та зрозумілий для всіх українців інструмент інвестування капіталу.

Така ж ситуація і з ОВДП. Завдяки державним облігаціям ви зможете зберегти свої гроші, оскільки їхня дохідність знаходиться у межах – 10-12% у національній валюті та 2-3% у доларах.  

Головною перевагою ОВДП є простота, адже придбати їх можна мало не за допомогою мобільного додатку. Власне облігації внутрішніх державних позик України – це цінні папери, які випускає Національний Банк України. Бувають вони трьох видів: довгострокові – з терміном понад п’ять років, середньострокові – від одного до п’яти років та короткострокові – до одного року. Найпопулярніші серед вітчизняних інвесторів середньострокові та короткострокові. І хоча ОВДП придбані, наприклад, терміном на сім років принесуть більше грошей інвестору та це не додає їм популярності.

Порівнюючи депозити та державні облігації слід виділити кілька переваг останніх, а саме:

  1. Відсоткові ставки ОВДП на кілька відсотків вищі за депозитні.
  2. Дохід від державних облігацій не обкладається 18% податком.
  3. Виплата вартості облігацій та відсотків за ними гарантуються Україною, у той час, коли депозитні вклади гарантуються лише на суму до 200 тисяч гривень.

Кєша сподівається, що ці поради стануть вам у пригоді та допоможуть примножити ваші статки. А у разі, якщо у вас виникнуть будь-які фінансові труднощі – просто перейдіть за посиланням https://bit.ly/3Hqo8oG та він допоможе вам вже за п’ять хвилин!

До списку новин

Виберіть суму (грн)

Виберіть термін (днів)

сума кредиту

грн

дата повернення

за користування

грн

Реальна річна процентна ставка за методикою НБУ - 30375,8% (за весь строк кредитування);

Детальні умови кредитування дивіться в «умовах кредиту».

Дякуємо, Ваша заявка прийнята. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом декількох хвилин.

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Дякуємо за Вашу заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом. Будь ласка, тримайте під рукою Ваш паспорт та ідентифікаційний код.

закрити
Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про всі види споживчих кредитів, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу «Кредитні продукти»
Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
Оцініть cashpoint
Залиште свій відгук

закрити